Skip links

اجاره آپارتمان در ایروان، ارمنستان

اجاره خانه روزانه ارمنستان

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده که آیا اجاره منزل، آپارتمان روزانه بهتر است یا هتل ؟ جواب این سوال را بارها در قسمت های مختلف سایت داده ایم. شاید بهترین جواب به این سوال مقایسه خانه روزانه با هتل باشد، در بخش هتل ها اطلاعات جامع و کاملی از هتل ها می توانید بدست آورید و در این بخش به خانه های روزانه، قیمت، امکانات و شرایط رزرو و اجاره آنها می پردازیم.

معمولآ اجاره خانه روزانه در ارمنستان برای افراد بیش تر از 3 نفر پیشنهاد می شود که از نظر قیمتی نسبت به هتل مقرون به صرفه تر می باشد. اما این نکته را به خاطر داشته باشید که هتل طبق استاندارد های جهانگردی می باشد ولی بر روی خانه های روزانه نظارت خاصی وجود ندارد پس صرفآ ارزان بودن یک خانه ملاک یک انتخاب خوب نمی باشد.

بابیلون تور ارمنستان با بیش از 10 سال تجربه در عرصه توریستی در ارمنستان تنها خانه های نوساز در مرکز شهر را به شما پیشنهاد می کند.

بیش تر شما مسافرین عزیز که اولین با به ارمنستان سفر می کنید از خانه های قدیمی ساز ارمنستان اطلاعی ندارند و تصور می کنند خانه ی قدیمی ساز مثل خانه های ایران می باشد و شاید با خود بگویید “خب خانه را که نمی خرم تنها چند روزی در آن اقامت دارم” خانه های قدیمی ساز ارمنستان معمولآ بیش تر از 30 سال قدمت دارند با وجود آن که ممکن است داخل خانه بازسازی شده، زیبا و دلنواز باشد اما از ورودی و راه پله های تمیزی برخوردار نمی باشد.

خانه های قدیمی ساز نسبت به خانه های نوساز از قیمت کمتری برخودار می باشند و بسیاری از مسافرین عزیز با قبول تفاوت های فی مابین خانه های قدیمی ساز را برای اقامت خود در نظر می گیرند.

نمونه آپارتمان های یک خوابه

آپارتمان یک خوابه

Check out time: 12:00

Check in time: 13:00

موقعیت تمامیه واحد ها مرکز شهر می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیش تر (موقعیت روی نقشه، قیمت دقیق و غیره) با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل فرمایید.

مناسب برای 3 تا 4 نفر

خدمات: راهنمای فارسی زبان و سیم کارت

شروع قیمت از 45 دلار

قیمت ذکر شده برای مواقع عادی و با توجه به تعداد نفرات، نوساز و یا قدیمی ساز بودن و مدت اقامت متفاوت می باشد.